Chytrý domov s Control4

Co vám přinese inteligentní domácnost?

Chytrý dům funguje jako organický celek, v němž vše spolupracuje. Jednotlivá zařízení mohou vykonávat podmíněné akce na základě dat ze senzorů či pracovat společně, jako například topení s větráním a žaluziemi.

V inteligentním domě o všem víte a vše můžete ovlivnit. Chování každého prvku lze naprogramovat a činnost všech zařízení není problém kdykoliv změnit dle potřeby, přehledně z jednoho společného rozhraní, pomocí něhož máte také absolutní přehled. Díky dálkovým ovladačům a mobilním aplikacím máte vše pod kontrolou kdekoliv v domě či dokonce, i když jste kilometry daleko.

Pokud nechcete, nemusíte se o nic starat. Domácí automatizace se učí vaše preference a postará se o namáhavou práci. Zajistí péči o zahradu i příjemné klima v každé místnosti.

Propojení a řízení

Control4 se stane mozkem a smysly vašeho chytrého domova. Propojuje všechna zařízení, dává vám nad nimi kontrolu a umožňuje fungování domácí automatizace. Na základě dat ze senzorů, spotřebičů i internetu může činit autonomní rozhodnutí a ušetřit vám práci.

Uživatelské rozhraní

Control4 vám umožňuje ovládat váš dům mnoha způsoby. Sami si vyberte, co vám v dané chvíli nejlépe vyhovuje. Rádiové dálkové ovládání, konfigurovatelné klávesnice, bezdrátové ovladače, grafické rozhraní na TV, dotykové panely, či vaše osobní mobilní zařízení nebo počítač. Možností je ale ještě více.

Důvěra a náskok před konkurencí

Jsme jeden z prvních výrobců uceleného řešení inteligentní domácnosti. Na trhu působíme již od roku 2003. V USA a řadě dalších zemí máme největší podíl na trhu. Každým rokem rosteme rychleji, stejně jako naše nabídka produktů. Nasloucháme zákazníkům a vyvíjíme a zlepšujeme produkty, které skutečně oceníte. Díky mnoha patentům udáváme směr vývoje smart home.

Více o nás

Více než 9 500 zařízení

Věříme v možnost volby. Zakládáme si na používání standardů, otevřené platformě a spolupracujeme s mnoha předními značkami. Díky tomu Control4 umí plnohodnotně ovládat více než 9 500 zařízení. Můžete si vybrat produkty dle svého vkusu či si ponechat ty, které již máte.

Důraz na kvalitu

Naše výrobky poskytují výkon bez kompromisů. Máme vlastní výrobní kapacity, používáme nejkvalitnější komponenty a každý produkt prochází důslednou výstupní kontrolou. Díky tomu Control4 oceňují i nejnáročnější zákazníci (miliardáři, hollywoodské hvězdy, 5hvězdičkové hotely apod.).

Nechte se inspirovat

Prvotřídní podpora

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích a perfektní podpoře. Control4 mohou instalovat pouze certifikovaní odborníci – specialisté, kteří se pravidelně účastní školení. Softwarové aktualizace a pozáruční servis poskytujeme i pro již nevyráběný hardware. Nové produkty jsou vždy zpětně kompatibilní.

Špičkové zabezpečení

Za více než 10 let se neobjevil žádný bezpečnostní problém u našich produktů. Vyvíjíme vlastní software, který vyniká v zabezpečení. Využívá šifrovanou komunikaci postavenou na stejných technologiích, které využívají banky a podobné instituce. I starší, již nevyráběný hardware pravidelně aktualizujeme.

Řešení pro každého

Systém Control4 vyniká vysokou modulárností a robustností. Zvládne uspokojit provozovatele obřích 5hvězdičkových hotelů, ale můžete jej dobře využít i pro malý byt či třeba samostatnou místnost (kancelář, zasedačka, provozovna). Hodí se pro novostavby i rekonstrukce a nabízí drátové i bezdrátové prvky.

Přehled produktů