Nedejte šanci nepříjemným situacím

Control4 se stará o vaše bezpečí. Ať už jste doma nebo na cestách
  • Inteligentní senzory
  • Automatická upozornění
  • Šifrovaná komunikace mezi telefonem a domem

Vytvořte si domov, na který se můžete stoprocentně spolehnout

Zámky a upozornění

Odjíždíte, ale z bezpečnostních důvodů nechcete, aby to někdo věděl? Control4 dokáže simulovat vaši přítomnost. Systém vám také automaticky připomene, pokud zapomete zavřít dveře nebo zapnout alarm. Pohybová čidla zároveň reagují na veškerý neočekávaný pohyb. Díky tomu můžete včas zamezit neoprávněnému vniknutí na pozemek nebo do vašeho domova.

Možnost rychle zareagovat

Pokud se v domě děje něco neobvyklého, systém vám zašle upozornění na telefon. Inteligentní senzory reagují na vodu, kouř a teplotu. Dovedou zavřít okna při blížící se bouřce nebo upozornit na zapnutou plotýnku. Inteligentní elektroinstalace zároveň upozorní, pokud se u některého spotřebiče objeví závada. Předejdete tak velkým škodám na majetku i zdraví.

Nouzový režim

V některých kritických situacích není na co čekat. Pokud například v noci dojde k požáru, inteligentní systém vám osvítí únikovou cestu, abyste mohli prostor bezpečně a rychle opustit. Control4 také vypne ventilaci, čímž zabrání dalšímu šíření kouře po domě. Dokáže zároveň přivolat pomoc. I v rizikových situacích je vám systém maximálně nápomocný.

Kamerový systém

Kamerový systém a služba videovrátný zajistí, že jste vždy v obraze. Na panelech, v mobilu nebo na tabletu kdykoliv živě vidíte, co se děje v domě nebo jeho okolí. A to ať už jste na dovolené nebo třeba v práci. V případě krádeže nebo zničení kamery navíc máte všechny záznamy bezpečně zazálohované na serverech Control4. Díky IR přísvitu je navíc záznam čitelný i ve tmě.

Technologie 4Sight

Ke všem výhodám Control4 máte navíc ještě nově patentovanou službu 4Sight, díky které máte svůj domov vždy pod palcem. Dům ovládáte pomocí mobilní aplikace, jejíž komunikace se softwarem v domě je šifrovaná, a tím pádem naprosto bezpečná. Napříč městem nebo světem jste stále ve spojení se svým majetkem a lidmi, na kterých vám záleží.