Komfort chytré domácnosti

Relaxovat v pohodlí domova nebylo nikdy snazší
  • Regulujete teplotu, vlhkost nebo světlo
  • V domě, vířivce nebo bazénu
  • Automatické zavlažování nebo sekání zahrady

Vychutnejte si maximální luxus domu, který pracuje za vás

Ideální prostředí

Probudit se do vyhřátého nebo naopak klimatizovaného domu nemusí být jenom váš sen. S Control4 si jednoduše nastavíte, jakou teplotu, vlhkost nebo světlo chcete mít v určitou denní dobu, za konkrétních podmínek a ve vybrané místnosti. A nejenom doma. Podobně můžete ovládat také například bazén nebo vířivku.

Chytrá automatizace

Nastavte si zavlažování zahrady. Control4 pracuje s daty o počasí a díky tomu sám pozná, kolik vody je potřeba použít, aby trávník dobře rostl. Jakmile je nutné jej zkrátit, přichází na řadu robotická sekačka, která pracuje jen tehdy, když nechcete být rušení. Stejný princip využijete pro filtraci bazénu, u kterého zároveň můžete definovat, za jakých podmínek chcete zatáhnout zastřešení.

Rozmanité scény

Vy sami jste tvůrcem prostředí, ve kterém žijete. U inteligentní domácnosti to platí několikanásobně. Definujte, v jaké situaci se má dům chovat konkrétním způsobem a o nic dalšího se nestaráte. Jediným tlačítkem vypnete světla, upravíte teplotu, aktivujete alarm, zajistíte okna a dveře. Bezchybná noc může být jedním z neomezeného množství vašich scénářů.

Intuitivní ovládání

Využijte pro řízení vašeho domova hlasové ovládání Alexa od Amazonu, mobilní aplikaci, stylový tablet v kovovém rámečku, integrované panely nebo designově řešené tlačítkové klávesnice. Přehled a plnou kontrolu máte kdykoliv, ať už v práci, na zahradě nebo na cestách.