Nová funkce Intercom Anywhere

Mějte vše pod kontrolou a komunikujte efektivněji

Užívejte si neomezené možnosti všudypřítomného interkomu

Mluvte, pozorujte, ovládejte

Jakmile svůj dům jednou vybavíte interkomem, vždy přesně víte, kdo se pohybuje v domě i v jeho blízkosti. Ať už jste v domě, na zahradě nebo na cestě, stačí jedno kliknutí a můžete ovládat alarm, světla nebo zamykání dveří. Z mobilu, tabletu nebo vestavěných dotykových panelů.

Kontrola domova

Rozezní se zvonek a vy okamžitě vidíte a slyšíte všechno, co se děje přede dveřmi nebo bránou. A to bez toho, aniž byste sáhli na kliku. Můžete si vybrat, zda dveře otevřete, nebo zůstanou zavřené. Na všech zařízeních máte k dispozici video a zvuk v nejvyšší možné kvalitě a samozřejmě také ovládání.

Bezpodmínečně v kontaktu

Intercom Anywhere není jen o tom, že ovládáte dveře nebo zabezpečení. Ve spojení jste neustále také se svou rodinou, a to bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Nepotřebujete mobil, abyste zavolali svým blízkým. Stačí využít panely integrované ve zdech. K jejich provozu nepotřebujete žádné baterie ani Wi-Fi.

Domácí telefonáty

Je čas na večeři? Využijte pro změnu přenosný tablet, jehož pomocí rychle a snadno odešlete zprávu do libovolné místnosti v domě. Vysoce kvalitní audio a video vám umožní komunikovat napříč celým domovem.

Noví zákazníci

Nenechte si utéct nejmodernější technologie na trhu. Navštivte showroom a vychutnejte si komfort, klid a zábavu, které chytrý domov s Control4 přináší.

Stávající zákazníci

Chcete nejnovější verzi softwaru, který využívá Intercom Anywhere? Přihlaste se do svého profilu, kde najdete podrobné informace a kontakt na realizační firmu.