Chytré osvětlení pro moderní domov

Nechte svůj svět zářit v tu pravou chvíli
  • Ovládání hlasem nebo dotykem
  • Inteligentní senzory pohybu
  • Pro dům, bazén či zahradu

Zpříjemněte si bydlení nadčasovým ovládáním světel

Mluvte, pozorujte, ovládejte

Jakmile svůj dům jednou vybavíte interkomem, vždy přesně víte, kdo se pohybuje v domě i v jeho blízkosti. Ať už jste v domě, na zahradě nebo na cestě, stačí jedno kliknutí a můžete ovládat alarm, světla nebo zamykání dveří. Z mobilu, tabletu nebo vestavěných dotykových panelů.

Předem definované scény

Nastavte si režimy, které regulují intenzitu světla a ostatní funkce Control4 podle preferovaného scénáře. Záleží přitom jen na vás, jak budou konkrétní situace vypadat. Scéna Film například zatáhne žaluzie a ztlumí světla v místnosti, Spánek zase vypne veškeré osvětlení a zkontroluje zabezpečení domu. Personalizovaná tlačítka vám umožní ovládat světla i muziku nebo přehrávání videí.

Inteligentní svícení

Zabudované senzory reagují na pohyb a díky tomu rozsvítí přesně tam, kde v daný moment potřebujete. Během noci už nemusíte hledat vypínač a obávat se ostrého světla, v prázdné místnosti zase nezůstane rozsvíceno. Senzory také pracují s aktuální denní dobou. Venkovní osvětlení se tak může automaticky zapnout třeba při západu slunce.

Možnosti ovládání

Ovládejte světla nejen dotykem, ale i pomocí hlasu díky Amazon Alexa. Stačí vyslovit svoje přání a osvětlení domu se vám promění před očima. Nemusíte tak vstávat k panelu nebo řešit vybitý telefon. Ke všem výhodám Control4 máte navíc ještě nově patentovanou službu 4Sight. Svůj domov tak ovládáte pomocí mobilní aplikace, jejíž komunikace se softwarem v domě je šifrovaná a zcela bezpečná.