Absolutně stabilní a rychlá síť

Sledujte 4K filmy a skypujte zároveň. Neomezujte se.
  • Spolehlivá síť bez výpadků
  • Velké množství připojených zařízení pracujících zároveň
  • Segmentace toku dat

Užívejte si neomezené možnosti všudypřítomného interkomu

Centrální systém

Chytrá domácnost obsahuje velké množství připojených zařízení, z nichž každé znamená určitou zátěž pro domácí počítačovou síť. Přidejte k tomu streamování a zjistíte, že robustní domácí síť je nutná pro komfortní práci a zábavu bez prodlev. Ať už máte online připojeno jen několik zařízení, nebo váš dům přímo přetéká automatizací, síťové řešení Control4 nabízí produkty nejvyšší kvality pro zajištění špičkové stability vašeho domova.

Využijte multimédia naplno bez omezení

Od Netflixu po Spotify, od vašich iPadů až po Xbox. Síťové řešení Control4 zajistí, že všechno bude fungovat přesně tak, jak má. Přenos dat se každým rokem skokově zvyšuje především kvůli streamingovým službám. Stejně tak narůstají i nároky pro kvalitní počítačovou síť ve vaší domácnosti. Online přenos 4K filmů a zároveň skypování s přáteli? Se stabilitou sítě už nebudete mít problém. Výkon a stabilita je tím hlavním, co vám síťové prvky Pakedge od Control4 nabízí.

Připraveno na budoucnost

Síťové řešení Pakedge od Control4 je platformou, která roste s vámi. Stejně jako roste počet vašich zařízení, počet online služeb a uživatelů v domácnosti, nabízí Control4 škálovatelné řešení, které vás nikdy nenechá ve štychu a roste s vaším životním stylem. Segmentaci datového toku obsluhuje řídící jednotka pro hladký přenos dat bez prodlev.

Poznejte rozdíl

Rozdíl v síťových prvcích Control4 spočívá především v tom, že jsou speciálně navrženy pro domácí automatizaci. Zajišťují bezchybný bezdrátový přenos pomocí nejspolehlivějších směrovačů a přepínačů, které jsou na trhu k dispozici. Se síťovým řešením Pakedge od Control4 získáte prvky špičkové kvality, které zajistí vysokou rychlost a kontrolu přenosu dat optimalizovanou k eliminaci výpadků a sekání při streamování audia a videa.