Absolutně stabilní připojení

Sledujte HD filmy a skypujte zároveň. Neomezujte se.
  • Spolehlivá síť bez výpadků
  • Velké množství připojených zařízení
  • Segmentace datového trafficu

Užívejte si neomezené možnosti všudypřítomného interkomu

Centrální systém

Dnešní průměrná inteligentní domácnost obsahuje velké množství připojených zařízení, z nichž každé znamená určitou zátěž pro domácí počítačovou síť. Přidejte k tomu stále se zvyšující využití a závislost na streamingových službách a zjistíte, že robustní domácí síť je kriticky nutná. Ať už máte online připojeno jen několik zařízení, nebo váš dům přímo přetéká automatizací, síťové řešení Control4 nabízí produkty nejvyšší kvality pro zajištění špičkové stability vašeho domova.

Stabilní a výkonné

Od Netflixu po Spotify, od vašich iPadů až po Xbox. Síťové řešení Control4 zajistí, že všechno bude fungovat přesně tak, jak má. Přenos dat se každým rokem skokově zvyšuje především kvůli streamingovým službám. Stejně tak narůstají i nároky pro kvalitní počítačovou síť ve vaší domácnosti. Online přenos HD filmů a zároveň skypování s přáteli? Se stabilitou sítě už nebudete mít problém. Výkon a stabilita je tím hlavním, co vám řešení Control4 Networking nabízí.

Škálovatelnost

Síťové řešení Pakedge od Control4 je platformou, která roste s vámi. Stejně jako roste počet vašich zařízení, počet online služeb a uživatelů v domácnosti, nabízí Control4 škálovatelné řešení, které vás nikdy nenechá ve štychu a roste s vaším životním stylem. Segmentace datového trafficu zajistí, že nikdy nebudete mít problém se špatnou stabilitou počítačové sítě.

Poznejte rozdíl

Rozdíl v síťových prvcích Control4 spočívá především v tom, že jsou speciálně navrženy pro domácí automatizaci. Zajišťují bezchybný bezdrátový přenos pomocí nejspolehlivějších směrovačů a přepínačů, které jsou na trhu k dispozici. Se síťovým řešením Pakedge od Control4 získáte prvky špičkové kvality, které zajistí vysokou rychlost a kontrolu přenosu dat optimalizovanou k eliminaci výpadků a sekání při streamování audia a videa.