Hotely, restaurace a bary

Komfort pro zákazníky, kontrola a přehled pro správce provozovny

Chytrá technologie Control4 přináší vyšší komfort pro zákazníky a usnadňuje práci svým majitelům. Se smart systémem automatizujete rutinní činnosti (osvětlení, žaluzie), zvýšíte komfort (ovládání na dálku, scénáře), zjednodušíte správu a zabezpečení nemovitosti (zámky, videovrátný, senzory).

Showroom plný chytrých technologií Control4 – ukázka zasedačky

Zarezervujte si prohlídku smart showroomu v Praze, kde si můžete prohlédnout chytrý systém Control4 na vlastní oči.

Restaurace a bary

Kontrolujte z jednoho místa libovolné množství televizí a pouštějte klidně různé kanály nebo video z jednoho zdroje do všech zároveň. Stejně jednoduché je také ovládání hudby.

  • Světelné scény – pestré barvy pro party, tlumená světla pro jazzový koncert, plné osvětlení pro úklid nebo vypnutí světel po zavírací době.
  • Ovládání televize nebo hudby na různých zařízeních z jednoho místa
  • Zabezpečení objektu – sledování zabezpečení dveří, domovní interkomy, senzory

Pro různé příležitosti můžete nastavit různé světelné scény pro navození ideální atmosféry. Intenzitu a barvu světel můžete ovládat na jeden dotyk nebo hlasem.

Zasedací místnosti – smart zasedačky

Udělejte ze své zasedačky výstavní chrám nabitý moderními technologiemi. Zjednodušte si prezentování, školení a schůzky díky komfortu, který systém Control4 přináší.

Využijte možnosti skrytých televizí s motorickým výsuvem nebo neviditelných reproduktorů. Pro klienty instalujeme technologii Dolby Atmos.

Hotely

Dejte svým hostům místo běžného pobytu jedinečný zážitek díky komfortu, který Control4 přináší. Ušetřete čas, práci i náklady za energie díky automatické regulaci a přehledu o všech pokojích. Chytrý hotel je zkrátka chytrý nápad.

Control4 dokáže ovládat světla i klima v každé místnosti podle jejího využití. Hosté si snadno nastaví podmínky podle přání snadněji než kdy jindy. Do každého pokoje snadno zpřístupníte multimédia z jednoho místa. Hostům se ani nebude chtít domů.

Fitness a lázně

Fitness a wellness centra mají většinou několik televizí, audio systémů, světelných okruhů, ventilaci, klimatizaci i zabezpečení. To vše můžete snadno ovládat jediným ovladačem, automatizovat rutinní činnosti (světla, žaluzie, teplota, atd.) a věnovat se naplno svému podnikání.

Hudbu a video budete moci spravovat z jednoho místa na více zařízeních najednou. Bez ohledu na to, jestli je z DVD nebo třeba iTunes. Vířivku a saunu zapnete přímo z recepce. A po odchodu posledního hosta se vše vypne a aktivuje se alarm.

Čekárny a vestibuly

Soukromé ordinace již objevily potenciál využití chytrých technologií. Control4 přináší zvýšení komfortu pro personál a zlepšení pohodlí pacientů.

Smart systém se postará o ideální klima v ordinaci a čekárně. Dveřní interkomy zjednoduší komunikaci sester s pacienty a doktory. Multimédia usnadní čekání, konzultaci zákroků a následné péče.

Přijďte si prohlédnout ukázkovou místnost se smart systémem Control4 v Praze.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na (+420) 232 232 252 nebo použijte kontaktní formulář