Firmy a podnikatelé

Control4 vám poskytne kontrolu a přehled kdekoli

Inteligentní zařízení nacházejí stále větší oblibu ve firmách a provozovnách.
Jejich smyslem není udělat dojem, ale zefektivnit podnikání

Ještě více než v domácnostech je v chytrém podnikání kladen důraz na skutečnou produktivitu. Technologie nesmí klást překážky, ale naopak usnadňovat práci, šetřit čas a tím zvyšovat zisk. Mnoho firem již využívá produkty Control4 jako svou konkurenční výhodu. Nejde jen o zlepšení pracovních podmínek, ale též o služby klientům.

Control4 vám poskytne kontrolu a přehled kdekoli, umožní automatizovat různé úkony (osvětlení, teplota, hudba, video prezentace, …) a bude bdít nad bezpečností vaší firmy.

Restaurace a bary

Kontrolujte z jednoho místa libovolné množství televizí a pouštějte klidně různé kanály nebo video z jednoho zdroje do všech zároveň. Stejně jednoduché může být ovládání hudby.

Pro různé příležitosti si můžete připravit odlišné světelné scény pro navození ideální atmosféry. Veškeré světelné zdroje mohou měnit intenzitu a barvu světla jedním stiskem. Pestré barvy pro party, tlumená světla pro jazzový koncert, plné osvětlení pro úklid a po zavírací době vše vypnout.

Zasedací místnosti

Vylepšete vaše schůzky, prezentace či školení za pomoci moderních technologií.

S Control4 se už nikdy nebudete trápit s projektorem nebo multimédii. Veškeré ovládání včetně světel a zastínění obstaráte z jediného panelu. Zapojte živě i účastníky, kteří nejsou přítomní – videokonference získají úplně nový rozměr díky perfektní audio a video technice.

Hotely

Nabídněte nepřekonatelný komfort vašim hostům. Ušetřete čas, práci i náklady za energie díky automatické regulaci a přehledu o všech pokojích. Chytrý hotel je zkrátka chytrý nápad.

Control4 dokáže ovládat světla i klima v každé místnosti podle jejího využití. Hosté si snadno nastaví podmínky podle přání snadněji než kdy jindy. Do každého pokoje snadno zpřístupníte multimédia z jednoho místa. Hostům se ani nebude chtít domů.

Fitness a lázně

Fitness či wellness centra většinou mají několik televizí, audio systémů, světelných okruhů, ventilaci, klimatizaci i zabezpečení. To vše můžete snadno ovládat jediným ovladačem či svěřit automatizaci a věnovat se více svému podnikání.

Hudbu i video budete mít na jednom místě a pustíte klidně do všech místností najednou. Bez ohledu na to, jestli je z DVD nebo třeba iTunes. Vířivku nebo saunu zapnete přímo z recepce. A po odchodu posledního hosta se vše vypne a aktivuje se alarm.

Čekárny a vestibuly

I soukromé ordinace již objevily potenciál využití chytrých technologií. Control4 přináší zvýšení komfortu pro personál a zlepšení pohodlí pacientů.

Automatika se postará o ideální klima v ordinaci i čekárně a zároveň šetří náklady. Interkomy zjednoduší komunikaci sester s pacienty i doktory. Multimédia umožní snadnější konzultaci zákroků a následné péče či zpříjemní čekání.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na (+420) 232 232 252 nebo použijte kontaktní formulář