Úžasný zvuk

který přivede váš domov k životu

Ať už jste občasným posluchačem, nebo milovníkem audia, hudba ve vás vzbuzuje emoce. Nyní si můžete hudbu užívat v té nejvyšší možné kvalitě. V jedné, nebo ve všech místnostech vašeho domu. Přivítejte High-Resolution audio systém Control4.

Příjemnější život

Hudba kdykoli a kdekoli

Hudba je především o zážitku a její poslech vnímáme jako příjemnou relaxaci. Hudba není jen o jejím vychutnání v klidu v pohodlí křesla obývacího pokoje, ale především o zpříjemnění vašich denních povinností. Vychutnejte si váš oblíbený playlist naplno, zatímco připravujete večeři, nebo se v koupelně chystáte na večerní párty. Nechte hudbu prostoupit vaším domovem.

Poznejte rozdíl

Prémiová kvalita zvuku

Hudba, která vás zavede do jiné dimenze - přímo u vás doma. Vychutnejte si skutečné detaily, zabarvení a textury pro hlubší prožitek hudby. Užijte si poslech na 100 % stejně jako umělci a studioví producenti. Každý milovník hudby ocení prémiovou čistotu zvuku, kterou vám řešení Control4 nabídne.

Audio v celém domě

One Room i Multi-Room

Ať už řešíte audio jen pro vaši multimediální místnost, nebo hledáte řešení pro perfektní zvuk v celém domě, Control4 vám nabídne úžasný zážitek z poslechu. Z pracovny až na terasu. Celá rodina může streamovat své oblíbené melodie ve stejnou dobu a v různých částech domu. Nebo jednoduše zapněte váš oblíbený playlist pro celý dům a užijte si nekončící hudební zážitek.

Streamujte jednoduše

Airplay, Spotify, Pandora a další

Vaše hudba by měla být snadno přístupná a dodávána v té nejvyšší kvalitě. S audio řešením Control4 je to samozřejmostí. Užijte si integrovaný přístup k nejpoužívanějším streamingovým službám, jako je Airplay, Spotify, Pandora, Tidal, Deezer, Napster a mnoho dalších. Jednoduše se usaďte do křesla a vychutnejte si jednoduchost tohoto spojení.

Vybrané produkty