Hlasové ovládání

Představujeme nejjednodušší způsob pro ovládání celého vašeho domu

Seznamte se s bezdrátovým reproduktorem a hlasovým asistentem Amazon Echo. Šikovným pomocníkem, který bude jednoduše plnit vaše příkazy. Máte plné ruce, nebo zkrátka nemáte po ruce ovladač či aplikaci? Stačí říct Echu váš příkaz a hlasová asistentka Alexa se postará o zbytek. Amazon Echo vás slyší napříč celou místností a rozpozná váš hlas i přes hrající hudbu, nebo šum v místnosti.

Hlasové příkazy

Nejpřirozenější ovládání

Všichni to známe. Večerní příchod do temného domu a plné ruce věcí. Nebylo by skvělé kdyby dům podal pomocnou ruku? S hlasovým ovládáním je to nyní jednoduché. Stačí říct jednoduchý příkaz a v domě vás přivítá příjemné osvětlení, nebo váš oblíbený playlist.

Komfort

Zapomeňte na ovladače

Upravte si teplotu v místnosti přímo z postele, aniž byste vzali do ruky ovladač, nebo mobilní telefon - pouze pomocí několika slov. Pomocí hlasového ovládání můžete ovládat konkrétní zařízení nebo celé scény, které vykonají požadované sekvence příkazů.

Pomocník

Zařízení která si zamilujete

Zařízení pro hlasové ovládání si zamilujete. Stylově doplní interiér a stanou se vašim nepostradatelným pomocníkem. Pro hlasové ovládání ve vašem domě budete potřebovat zařízení Amazon Echo. Alternativně lze použít také reproduktor Google Home.

Skrytá síla

Využijte Echo naplno

Zařízení Amazon Echo nenaslouchá jen vaším příkazům, slouží také jako výborný 360º reproduktor, který vyplní místnost úžasným zvukem. Hudbu můžete napřímo streamovat přes služby jako Spotify, Amazon Music, Pandora, iHeartRadio, TuneIn a další.

Vybrané produkty