Elegantní, jednoduchá a přitom skutečně výkonná automatizace domácností či firem, jež naplní pravým významem termín smart home – zhruba taková byla od začátku v roce 2003 vize dnes nejúspěšnější značky vyrábějící technologie pro chytré domy, americké firmy Control4.

Vyvíjíme vlastní technologie zejména pro oblasti jako řízení osvětlení, audio a video technika, regulace energií a zabezpečení. Náš systém je koncipován tak, aby zvládl robustní řešení, ale hodí se i pro jednodušší nasazení jako například řízení zasedací místnosti. Zakládáme si na otevřenosti a standardech. Nejen, že je systém velmi modulární a tudíž snadno rozšiřitelný, ale je kompatibilní s většinou konvenčních i chytrých technologií (přes 9 500 zařízení) Control4 umožňuje ovládat prakticky cokoliv, a proto jsou možnosti domácí automatizace skutečně neomezené.

Naše distribuční síť zahrnuje tisíce certifikovaných montážních firem, maloobchodníků a distributorů v 73 zemích světa. Poskytujeme odborné služby pro soukromé osoby i byznys klientelu jako hotely, restaurace, bary či korporace. Sídlo společnosti máme v Salt Lake City v USA. Další pobočky jsou v anglickém Yorku, čínské Šanghaji, indickém Bengalúru a kalifornském San Jose. Control4 je akciová společnost obchodovaná na burze NASDAQ pod burzovní značkou CTRL.