Ochrana a bezpečí

Klidný spánek doma i na cestách. O váš dům je postaráno

Na nic nezapomenete

Integrované ovládání světel, kamer, interkomu a senzorů propojené s inteligencí Control4 vás nechá bez obav a ušetří spoustu času. Už nemusíte před odjezdem kontrolovat všechny dveře a okna ani myslet na zapnutí alarmu. Vše snadno uděláte třeba v autě z mobilní aplikace. A pokud ne, systém vám to sám připomene.

Přehled a jistota kdekoli

Díky šifrovanému propojení přes internet vám Control4 nabízí bezpečnou a spolehlivou kontrolu odkudkoli na světě. I na dovolené vidíte, v jakém stavu je váš dům, či z práce můžete kontrolovat děti v pokoji nebo u bazénu. I v případě krádeže kamery nebo zničení centrální jednotky máte zálohu v bezpečí na našich serverech.

Okamžitě víte, co se děje

V případě nenadálé situace okamžitě víte, co se děje. Control4 vám zašle upozornění na telefon. Můžete se ujistit, zda se nejedná o planý poplach, a provést případná opatření. Možná jen děti zapomněly zavřít lednici, ale možná bude třeba zavolat hasiče. Hlavní je ale možnost rychle zareagovat.

Váš dům disponuje vlastními smysly

Proti nenadálým situacím vás ochrání dohled inteligentních senzorů. Záplavové čidlo zjistí případný únik vody, kouřové a teplotní senzory vás ochrání před požárem. Pohybová čidla s dveřními a okenními kontakty zaznamenají i nezvané hosty. Otevřená okna a blíží se bouřka? Chytrý dům je sám zavře.

Co dělají spotřebiče

Inteligentní domácnost má vždy přehled o spotřebě energií a stavu všech spotřebičů. Zapomněli jste zapnutou plotýnku? Chytrý dům vás upozorní. Nemusíte se ani zvedat z křesla, abyste ji vypnuli – i to zvládne dálkový ovladač. Má nějaký spotřebič problémy? Inteligentní elektroinstalace o tom již ví. Nic vás už nemile nepřekvapí.

Simulace přítomnosti a nouzové osvětlení

Pokud by v noci došlo například k požáru, chytrý dům osvítí únikové cesty, abyste je lépe našli i potmě. Navíc vypne ventilaci, aby se kouř nešířil, a přivolá pomoc. Když vyrazíte na dovolenou, Control4 bude předstírat, že jste doma. Váš domov tak nebude tolik lákavý pro případné nezvané návštěvníky.

Děti jsou doma, návštěva u dveří

O váš klid se postará chytrá notifikace ve chvíli, kdy vaše děti dorazí v pořádku ze školy nebo z tréninku. Zvoní návštěva nebo pošťák u dveří? Díky interkomu okamžitě vidíte, kdo k vám zavítal, a z jakékoli místnosti i třeba ze zahrady mu můžete otevřít a pozvat ho dál. Potřebujete pustit domů údržbáře, když jste v práci? Žádný problém.

Vybrané produkty

Zobrazit všechny