Chytré osvětlení

Zpříjemněte si bydlení a dodejte mu styl díky modernímu osvětlení. Neomezujte se v nápadech, s Control4 máte celou škálu možností

Všechna světla jedním vypínačem

Celou místnost můžete kontrolovat jediným vypínačem. Nemusíte přecházet po místnosti, abyste vypnuli či zapnuli určité světlo. Podle situace stačí pouhým stiskem aktivovat světelný scénář dle libosti. Jeho součástí může být i zatažení žaluzií a zapálení krbu.

Ovládejte celý dům

Pomocí dotykových panelů a aplikací pro telefon či tablet máte vždy přehled nad celým domem. Můžete tak zvlášť nebo dohromady ovládat světla v každé místnosti i třeba na zahradě a u bazénu. Podobně vám poslouží i konfigurovatelné klávesnice nebo dálkové ovládání s podsvětlenými tlačítky.

Inteligentní svícení

Senzory rozeznají přítomnost v místnosti a dům zhasne či rozsvítí, aniž byste museli hledat vypínač. Cestou domů vám nasvítí příjezdovou cestu a garáž. Charakter osvětlení mění podle denní doby i situace. Tlumená světla teplých odstínů se hodí večer před spaním, a ráno vás zase citlivě probudí. Nechte své venkovní osvětlení automaticky vypnout s prvním ranním sluncem a se západem jej opět zapnout.

Připravené scény

Scény vám umožňují okamžitě nastavit světla i další funkce podle předem připraveného scénáře. Scéna Film zatáhne žaluzie a ztlumí světla pro zážitek jako v kině. Scéna Večeře při svíčkách navodí romantickou atmosféru. Party rozehraje dům i okolí barvami. A až půjdete spát, přímo z postele vypnete světla v celém domě, ztlumíte termostat a zapnete alarm.

Vybrané produkty

Zobrazit všechny