Systémový ovladač Neeo

Mocný systémový ovladač přinášející benefity nového Control4 OS 3 do vašeho obývacího pokoje. Ovládejte média, žaluzie, osvětlení, topení, zámky, nebo kamery.
  • 3” dotykový displej s vysokým rozlišením a intuitivním ovládáním
  • Tělo z mechanicky obráběného hliníku v černém nebo stříbrném provedení
  • Připojení přes Wi-Fi

Chytrý ovladač pro ten nejchytřejší domov

Výkonný, elegantní, jednoduchý

Inspirovaný a vytvořený odborníky na švýcarský design uspokojuje poptávku po krásných produktech, které doplní vaše současné bydlení. Neeo je elegantní, rafinovaný dálkový ovladač s moderním designem, který nabízí kombinaci klasických tlačítek a grafického dotykového displeje s vysokým rozlišením. Díky skvělé vyváženosti, textuře a hmotnosti padne ovladač Neeo dokonale do ruky.

Originální, čerstvý, nový

Ovladač Neeo je promyšleně zkonstruován tak, aby ovládal vaše domácí média a sjednotil chytrý domov využitím výkonu Control4 Smart Home OS 3. Vychutnejte si rychlý přístup a ovládání chytré domácnosti a zařízení, která používáte nejvíce, jako je například vaše oblíbená televizní a hudební stanice, streamingové služby, seznamy skladeb, světelné scény, zámky dveří a další.

Inteligentní sledování videa

Neeo je odhodlán poskytovat příjemnější zážitek ze sledování. Přepínejte mezi zdroji videa, jako jsou Roku, Apple TV, Blu-ray, satelit nebo dokonce herní konzole - bez námahy. Oblíbené položky máte vždy na dosah díky logům a ikonám, které znáte. Grafické rozhraní umožňuje snadný pohyb v nabídkách a výběr jednoduchým stisknutím. Tvarovaná, hmatová tlačítka poskytují nejčastěji používané ovládací volby, jako je hlasitost a ztlumení, zatímco tlačítko OK funguje jako přehrávání / pauza.

Kontrola nad celým domovem ve vaší ruce

Neeo poskytuje elegantní rozhraní pro ovládání celého domu. Zapněte / vypněte jednotlivá světla, aktivujte světelné scény, nebo dokonce zamkněte dveře - přímo z pohodlí gauče. Získejte přístup k jakékoliv televizi z kterékoli místnosti nebo přidejte do fronty hudbu ze své oblíbené streamovací hudební služby a začněte hrát po celém domě.

Navržen pro odolnost, zkonstruován pro použití

Postavený s ohledem na rodiny, Neeo vydrží těžké zacházení i náhodné pády. Obráběné hliníkové tělo je tuhé a minimalizuje ohýbání. Software a hardware Neeo byly optimalizovány z hlediska citlivosti a výdrže baterie. Pokud se nepoužívá, přejde do režimu spánku a podle potřeby se okamžitě probudí. Dobíjecí baterie funguje až pět dní bez nabíjení. Elegantní dvouúčelová nabíjecí a dokovací stanice dává dálkovému ovladači domov, když se nepoužívá. Je dokonale vyvážená, takže dálkový ovladač zapadne hravě na své místo.