Control4 pro developery

Stavte domy snů s inteligentní automatizací

Nový standard developerských projektů

Zájemci o nové bydlení dnes očekávají jednoduchost a chytrost, jakou jim nabízí třeba jejich tablet nebo chytrý telefon. Právě z toho důvodu se řada stavitelů a developerských firem rozhodla do svých projektů standardně zahrnovat řešení inteligentní domácnosti Control4. Oceňují na něm především vyváženou kombinaci funkčnosti, jednoduchosti a bohaté možnosti přizpůsobení.

Nemáte zatím žádnou představu? Chytré funkce, které vám zpříjemní a usnadní život, může navrhnout i přímo architekt. Případně vám rádi možnosti navrhneme a představíme sami. Stačí, když vyplníte krátký dotazník na konci této stránky, a my se vám ozveme. Po vyplnění dostanete brožuru Chytrý domov Control4 pro developery.

Největší síť dealerů na světě

Control4 má téměř 3 000 profesionálně školených integrátorů a instalačních firem, jež procházejí přísnou certifikací. Jsou připraveni pečovat o vaše klienty. Věnují jim potřebný čas a vymyslí řešení na míru. Zakládáme si na kvalitě instalací i návrhů, aby každý systém byl výkonný a příjemný na používání zároveň. To je tajemství úspěchu Control4.

A především, naši dealeři jsou spolehlivými partnery, kteří chápou důležitost dodržování termínů, komunikace v průběhu projektu a seriózního přístupu ke klientům. Uvědomují si důležitost dobré reputace a referencí. Spolu s rozšířenou zárukou a kritiky oceňovanou podporou si můžete být jisti dokonalou spoluprací.

Stavitelé si vybírají Control4

Chytrá domácnost mění životní styl a dělá bydlení pohodlnější, zábavnější i bezpečnější. Díky modulární a otevřené platformě inteligentní automatizace mohou stavitelé přizpůsobit funkce každému projektu na míru. Majitelé domů mají také později možnost libovolně rozšiřovat schopnosti svého systému a integrovat zařízení jejich oblíbených značek.

Control4 podporuje přes 9 000 zařízení třetích stran a umožňuje také bezdrátovou instalaci. Proto se skvěle hodí i pro rekonstrukce, kdy není nutné předělávat elektroinstalaci a je možné stávající spotřebiče učinit chytřejšími.

Díky tomu je Control4 využíván pro luxusní domy na míru stejně jako pro velké developerské projekty.

Řešení pro vícebytové jednotky

Control4 řešení pro vícebytové jednotky (MDU) poskytuje komfort od vjezdové brány až po jednotlivé byty. Control4 MDU uspokojí požadavky developerů, stavitelů, manažerů objektů i majitelů bytů. Poznejte výhody Control4 pro rezidenční projekty níže.

Control4 nabízí komfort pro všechny

Řešení Control4 pro vícebytové jednotky je možné použít pro nemovitosti jakékoli velikosti. Ať už hledáte řešení pro několik málo rezidencí nebo stovky samostatných bytů, Control4 MDU poskytuje výborné komfortní řešení.

Řešení poskytuje vše od veřejných sdílených zařízení pro venkovní prostory, garáže a recepci (například dveřní systémy, SIP telefony) až po plně automatizované vybavení jednotlivých bytových jednotek.

Zvyšte efektivitu

Automatické brány a garáže, dálkově řiditelné kamery, notifikace z bezpečnostního systému - to vše zvýší komfort a efektivitu vašeho projektu. Mít ucelený systém, kde můžete z jednoho místa sledovat a ovládat až stovky rezidencí je skvělá přidaná hodnota, která posunuje efektivitu na nový level.

Jednodušší život

Majitelé objektů ocení především komfort, který z použití systému Control4 plyne. Interakce s hosty a stavebními pracovníky jedním kliknutím. Jednotlivé rezidence lze zautomatizovat stejně jako jakýkoli chytrý dům. Inteligentní osvětlení, chytré zámky, ovládání klimatizace, multimédia a mnoho dalšího vám nabídne systém Control4.

Každý klient má jiné požadavky na funkce chytrého domova, které si může upřesnit přímo s dealerem. Nicméně některé se u projektů stávají standardem.

  • Interkomy ve spojení s dotykovým panelem v každém bytě pro video a audio komunikaci v HD kvalitě
  • Pohybové senzory pro automatizaci světel, topení či zabezpečení
  • Elektronicky řízené zámky
  • Senzory otevřených oken či dveří
  • Detektory kouře, kvality vzduchu či úniku vody
  • Dotykové panely pro intuitivní ovládání grafickým prostředím
  • Integrované termostaty a nezávislé okruhy topení
  • Centralizované úložiště médií s možností distribuce do libovolné místnosti
  • Moduly pro ovládání světelných scén

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na (+420) 232 232 252 nebo použijte kontaktní formulář