Rodinný dům Michaely Jonášové

Nový domov influencerky Míši Jonášové je vybaven chytrým ovládáním Control4. Jejím základním požadavkem bylo jednoduché a přehledné ovládání, které vypadá stejně na ovládacím panelu i v mobilní aplikaci. Přepínání studené a teplé bílé barvy LED světel a integrované ovládání audio-videa. Reproduktory Triad skvěle zvučí šatnu, v obýváku zvolila neviditelné a všesměrové reproduktory Amina. Ty se postarají o […]

Zjistit více

Chytrá vila na severní Moravě

Luxusní dům, ve kterém si majitelé dopřáli snad všechny dostupné moderní technologie, které jim zpříjemní čas strávený doma. Ovládání osvětlení, vytápění, klimatizace, stínění, bazénu včetně sauny, automatizované scénáře, zabezpečení domu, řízení závlahy zahrady, domácí interkom, ale také integrované audio-video, skvěle ozvučené domácí kino i další místnost. V celé vile je 26 audio a 7 video zón. […]

Zjistit více

Venkovský resort Kovárna, Frýdštejn

Control4 se hodí pro všechny typy realizací. Hledáte-li romantiku spojenou s dokonalým odpočinkem, který je navíc umocněn inteligentním ovládáním, jste srdečně zváni do srdce Českého ráje – resortu Kovárna jeho luxusního privátního wellness. Control4 zde řídí a koordinuje nejrůznější technologie, tak aby se tu hosté vždy cítili příjemně a zároveň majitelům šetřil nemalé množství starostí. Za […]

Zjistit více

Vila se srdcem z kamene, Morava

Mohutný kamenný krb jako přirozené centrum života obyvatel domu a také sklo, dřevo, beton a moderní technologie. Taková je vila stojící uprostřed přírody na severu Moravy. O vysoký komfort jeho majitelů se stará Control4, díky kterému mají ovládání všech technologií celého domu jako na dlani. Ať už jde o světla, venkovní žaluzie, kamerový systém, bránu, […]

Zjistit více

Mezonetový byt, Praha

Velký vícepodlažní byt v Praze disponuje celou řadou zajímavých a užitečných funkcí. Chytrá elektroinstalace Control4 řídí osvětlení, topení, rolety, vodovod, přístupový systém a spínané zásuvky. O zábavu se stará multiroom audio a video rozvod z centrálního úložiště do několika místností, 3 TV a projektoru.

Zjistit více

Život na zámku

Menší soukromý zámek nedaleko Prahy je vybaven špičkovým řešením hi-fi audia s distribucí do několika místností z centrálního zdroje. Velkou výzvou zde bylo citlivé zabudování techniky do historické budovy bez narušení interiéru. Úkol, pro který je Control4 ideální.

Zjistit více

Impact Hub Brno

Coworkingové centrum Impact Hub v Cyrilské ulici v Brně využívá pokročilé řešení řízení audio a video techniky. Jde o ideální ukázku toho, jak můžete Control4 využít i ve vaší firmě. Systém řídí několik prezentačních projekcí, zasedací místnost či přednáškovou stage v hlavním open spacu, která disponuje mixážním pultem, promítací i světelnou technikou.

Zjistit více

Domácí kinosál s Dolby Atmos

Ve sklepě soukromé vily v pražské Velké Chuchli si majitelé užívají vlastní kinosál s perfektním zvukem i obrazem. Špičkové technologie distribuce obrazu z centrální multimediální knihovny se zde snoubí s výjimečným architektonickým řešením.

Zjistit více

Dům s banánem

Díky úzké spolupráci s architekty interiéru vzniklo unikátní propojení pražského Domu s banánem a inteligentní AV techniky. Ta je řešena s ohledem na akustické vlastnosti místností a rozložení nábytku v nich. Návrh vyžadoval dokonalé skrytí veškeré techniky včetně reproduktorů.

Zjistit více

Podkrovní byt, Praha Dejvice

Dejvický podkrovní byt je skvělou ukázkou flexibility systému Control4 a její vhodnosti i do rekonstruovaných bytů. Jeho silnou stránkou jsou zejména multimédia, které si obyvatelé vychutnají v každé místnosti v maximální kvalitě, a snadné ovládání dotykovými panely či grafickým menu v TV.

Zjistit více

Moderní byt ve Vršovicích

Z venku zcela nenápadný byt ve Vršovicích je nabitý moderními technologiemi. Domácí automatizace se stará o ovládání osvětlení, zásuvek (spotřebičů), žaluzií, topení, klimatizace, ventilace, zabezpečení i multimédií. Od obyvatel vyžadují funkce minimální zásah, většina běžných úkonů se děje autonomně.

Zjistit více

Kino Karlovy Vary

Multifunkční sál v Karlových Varech na první pohled vypadá jako obyčejné kino, ale je doslova prošpikovaný moderními technologiemi. Nabízí inteligentní řízení různé audio a video techniky, osvětlení a vzduchotechniky pomocí na míru vytvořeného uživatelského rozhraní na dotykovém panelu a několika automatizovaných scénářů.

Zjistit více

Stomatologické centrum EsthéDent, Praha

Typický příklad využití Control4 v podnikání je Stomatologické centrum EsthéDent v Praze. Velmi zajímavé je především řízení multimédií v rámci celé budovy. Klienti centra si mohou v čekárně sami vybrat film či TV stanici, kterou budou moct sledovat v průběhu zákroku. Inteligence se dále stará o řízení kompresoru, ozvučení čekárny a stínicí techniky.

Zjistit více

Muzeum čokolády Tábor

Netradiční muzeum, jehož sbírky tvoří čokoláda a marcipán, najdete v jihočeském Táboře. Je také výbornou ukázkou možností inteligentního řízení Control4, které snižuje náklady za energie a personál i oživuje výstavu pohyblivými a mluvícími postavami. Manažer může muzeum kontrolovat i vzdáleně na iPadu včetně videa z kamer či odběru vodoměru, který může na dálku zavřít.

Zjistit více

Rodinný dům České Budějovice

Ukázka realizace zcela v duchu bydlení budoucnosti. Velmi pokročilou automatizaci rutinních úkolů a inteligentní řízení klimatu ve spolupráci se stíněním doplňuje distribuce zvuku a videa z centrálního zdroje do různých pokojů. Výjimečný design interiéru nic nenarušuje díky neviditelným reproduktorům a snadnému skrytí další techniky.

Zjistit více

Rodinný dům Podhájska

Nedaleko oblíbených termálních lázní Podhajská se nachází na první pohled nenápadný rodinný dům. Uvnitř je ale pokročilá domácí automatizace, vlastní zdroj energie i relaxační zařízení. Množství moderních technologií centrálně spravuje systém Control4, který tak dává majitelům jednoduché ovládání a spoustu práce udělá za ně. Stará se o individuální vytápění 12 místností a automatické ovládání 17 venkovních žaluzií. Mediální knihovna je dostupná v 7 pokojích zároveň v kvalitě Dolby Atmos.

Zjistit více

Srub v Krkonoších

Dřevěný rodinný dům krásně zapadající do krkonošské přírody nepostrádá ani komfort moderního bydlení. Elektroinstalace byla od počátku navrhována s ohledem na pokročilou automatizaci. Dům nepostrádá kamerový systém včetně videovrátníka, pokročilé zabezpečení či rozvod multimédií.

Zjistit více

Privátní klub Brno

Na zahradě rodinného domu vznikl soukromý klub, vybavený nejen profesionální gastro technologií, ale především výborným obrazem a zvukem. Správnou klubovou atmosféru dokreslují speciální laserové efekty.

Zjistit více

Vila Münz Brno

Nedávná rekonstrukce proměnila jeden z funkcionalistých skvostů města Brna, Vila Münz, na chytrý dům 21. století. Vše pod dohledem architektů, aniž by to narušilo historickou hodnotu stavby. V objektu je řízen zvuk pro 18 místností včetně obývacího pokoje a privátního kinosálu. Ten se honosí širokoúhlou projekcí s úhlopříčkou 330 cm, prostorovým zvukem 7.1 a filmovým serverem.

Zjistit více