Smart Home OS 3

OS 3 je nový operační systém Control4, který byl od začátku vyvíjen tak, aby splňoval vaše nejvyšší očekávání pro ovládání moderního chytrého domova. Je navržen a přizpůsoben dotykovému ovládání. Do vínku dostal dostatečný výkon pro automatizaci a řízení tisíců chytrých zařízení. Je tou správnou volbou pro všechny velikosti projektů.
 • NOVÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ SKVĚLE PŘIZPŮSOBENÉ DOTYKOVÉMU OVLÁDÁNÍ
 • ZBRUSU NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE PRO IOS A ANDROID
 • MOŽNOST PERSONALIZACE – PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ C4 PODLE VAŠICH PŘEDSTAV (OVLÁDACÍ PLOCHU I AUTOMATIZOVANÉ SCÉNÁŘE)
 • POMOCÍ OBLÍBENÝCH POLOŽEK MÁTE NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ FUNCE VŽDY PO RUCE
 • DÍKY RELACÍM BUDETE OVLÁDAT AKTIVNÍ AUDIO/VIDEO ZÓNY Z 1 MÍSTA
 • BUDÍČEK – NASTAVÍTE SI VYMAZLENÝ SCÉNÁŘ PRO SKVĚLÉ RÁNO, PŘÍMO Z MOBILU

Váš dům, váš hrad

Nové moderní rozhraní

OS 3 přináší více než tisíc nových funkcí a vylepšení. Ovládání vaší chytré domácnosti bude jednoduché a intuitivní. Zařízení, jako jsou systémové ovladače Neeo, dotykové panely, mobilní aplikace Control4 či ovládací menu na TV, vám poskytují pohodlné způsoby okamžité kontroly vaší domácnosti. Ikony jsou větší a text čitelnější. Díky zcela novému panelu „Relace“ máte jasný přehled o tom, která média se ve vašem domě právě přehrávají. Novou mobilní aplikaci si můžete stáhnout z App Store či Google Play (před použitím je nutné upgradovat váš systém Control4 na OS 3). Dostupná je v češtině, slovenštině, angličtině a desítkách dalších jazyků.

Přizpůsobte si vizuální podobu

 • Na titulní obrazovku každé místnosti si můžete přesunout libovolné ikony. Je jen na vás, které to budou: oblíbený playlist z Deezeru, zámek dveří, kamery…
 • Mezi místnosti se pohybujete rychlým swipnutím, jako u mobilu či tabletu
 • Oblíbené položky v mobilní aplikaci může mít každý člen vaší domácnosti své – stačí mít účet pro každého uživatele.
 • Všechny ikony přehledně ukazují svůj stav: dveře, zda jsou otevřené, zabezpečovačka zastřežená atd.
 • Pozadí si můžete zvolit pro každou místnost jiné, snadno je pak rozeznáte

Široká kompatibilita

Do ekosystému Control4 nativně připojíte více než 14.000 zařízení, od více než 3000 výrobců chytrých zařízení. Control4 software SDDP je navíc integrován do více než 7500 produktů předních Smart Home výrobců a podporuje všechny Smart Home mezinárodní standardy, a to včetně KNX. Ke Control4 tak připojíte prakticky cokoliv, co si budete přát!

KNX National

Respektujeme a chráníme vaše soukromí

Pro Control4 je ochrana dat, která vyplývají z interakcí s připojenými zařízeními, naprostou prioritou. Tato data se používají pouze pro řádný provoz a zlepšování systému a produktů. Všechny produkty Control4 vám poskytují ochranu na úrovni internetového bankovnictví. Například vzdálený přístup je dostupný pouze prostřednictvím vašeho osobního připojení VPN.

Postará se o vás líp, než si dovedete představit

Control4 vám dává plnou kontrolu nad řízením. Skutečný zážitek inteligentního domu Control4 je jedinečné naprogramování, vždy přizpůsobené na míru vašemu životnímu stylu – způsobu života vaší rodiny. Postará se o vše: od ovládání topení, stínění, chlazení, rekuperace, příjemného klima v bazénu i sauně a v neposlední řadě také vaši bezpečnost. A jako perličku navíc také o vaši zábavu. Do Control4 přidáte i ovládání AV ze všech místnosti vašeho domu.

Vyzkoušejte si OS 3 na vlastní kůži

Osobní zážitek nic nenahradí. Přijďte si vyzkoušet komfort systému Control4
do našeho showroomu v Praze.

Rezervujte si termín svojí návštěvy.