Komfort a pohodlí

S Control4 si můžete dopřát novou úroveň pohodlí, kontroly a klidné mysli

Ideální prostředí

Dřív, než dorazíte domů, Control4 zařídí ideální klima a navodí tu správnou atmosféru. Teplota, vlhkost, čerstvý vzduch, příjemné denní světlo - o vše se váš dům může postarat automaticky nebo podle aktuální preference. Aktivací scény Spánek se vypnou rušivé elementy, zbytečná světla, zatáhnou závěsy a nastaví teplota, která vám vyhovuje.

Každá místnost nezávisle

Několika doteky na mobilním zařízení či ovládacím panelu můžete nastavit požadované klima pro každou místnost zvlášť. Domácí inteligence ví, jakou teplotu máte rádi v kuchyni, pracovně či v ložnici, když spíte nebo když vstáváte. Systém se učí v závislosti na podmínkách a ví, jak efektivně topit, aby zabránil teplotním skokům či přehřáté podlaze.

Snadné ovládání doma i z kanceláře

Využijte intuitivní ovládání přes aplikaci ve vašem oblíbeném iPhonu, iPadu či Android zařízení nebo v počítači. Přehled a plnou kontrolu máte k dispozici kdekoliv díky vzdálenému přístupu přes internet. I v práci nebo na cestách víte, co se doma děje. Vracíte se z dovolené? Vyvětrejte celý dům jedním stiskem už cestou z letiště.

Vířivka, sauna či bazén

Představte si, že máte chuť na saunu či vířivku. Než k ní dojdete, už má tu správnou teplotu. Automatika se postará i o ovládání bazénu - filtrace, ohřev, zakrytí, osvětlení. Ke správné relaxaci patří také správná hudba. Pusťte si vaše oblíbené CD přímo z lehátka u bazénu. Přišla zrovna v tom nejlepším návštěva? Pozvěte a pusťte ji dál, aniž byste se museli zvedat. Díky Control4 nic nenaruší vaše pohodlí.

Romantická večeře a jiné scény

Krb, světlo, hudba, žaluzie - vše spolupracuje podle předem připraveného scénáře. Díky tomu může váš dům vykonat sled akcí jedním stiskem. Můžete si připravit libovolně scén, například pro romantickou večeři, sledování filmů či práci. A až půjdete spát, tlačítko přímo u postele vypne všechna světla, aktivuje alarm a přepne termostat.

Chytrá automatizace ušetří práci i starosti

Naprogramujte si zavlažování, ať je váš trávník stále zelený a celá zahrádka prospívá. Control4 sám pozná, kolik vody je potřeba použít, díky údajům o počasí. Robotická sekačka zahájí svou práci pouze tehdy, když vás nebude rušit. Když nikdo není v bazénu, spustí se filtrace a zatáhne zastřešení. Chytrý dům usnadňuje život.

Vybrané produtky

Zobrazit všechny