Inteligentní domov s Control4

Jednou zažijete nepopsatelný komfort a bezpečí s chytrou domácností
a nebudete chtít nic jiného.
  • Ovládání odkudkoliv a kdykoliv
  • Inteligentní senzory, hlasový asistent
  • Od kontroly spotřebičů k osvícení bazénu

Získejte více času pro život. Inteligentní dům myslí a chová se jako vy.

Kdo využije Control4?

Bezpodmínečný komfort

Představte si dům, v němž všechno řídíte pomocí designových ovládacích panelů ve zdech nebo ze svého mobilu. Celkový vzhled domu nenaruší žádná technika, vše je zabudované přímo ve zdech a stává se tak skutečnou součástí domu.

Zábava a relaxace

Užívejte si obraz v nejvyšší kvalitě 4K HDR a streamujte hudbu do jedné nebo všech místností domu pomocí vybavení, o kterém ani nevíte. Technologie Control4 snadno schováte například do technické místnosti a v samotný prostor tak zůstane nenarušený.

Osvětlení a stínění

Množství světla v chytré domácnosti přizpůsobíte vaší činnosti, denní době nebo momentální náladě. Zapomeňte na chození od jednoho vypínače k druhému. Celý dům můžete zhasnout a rozsvítit jako lusknutím prstu jediným dotykem.

Absolutní bezpečí

Za všech okolností chráněný a zabezpečený dům je prioritou. S Control4 ovládáte senzory, kamery nebo třeba spotřebiče z integrovaného panelu nebo pomocí mobilu. Máte přehled a jistotu, ať už jste doma nebo na cestách.

Hlasové ovládání

Jednoduše řeknete, co chcete udělat a Amazon Alexa vše zařídí. Možnost ovládání hlasem posouvá řízení domu pomocí inteligentního systému na zcela novou úroveň. Control4 přináší profesionální kvalitu a pokročilé funkce.

Intercom Anywhere

Neovládáte pouze dům, ale komunikujete i se svými blízkými. Díky špičkové technologii se spojíte s každým v domě nebo na zahradě. Pomocí kamery také přesně vidíte, kdo stojí u vchodových dveří nebo co se děje v konkrétní místnosti.

Stabilní připojení

Základem každé moderní a chytré domácnosti je stabilní síť. Sledujte filmy v HD, poslouchejte muziku a připojte libovolný počet zařízení. Díky robustní domácí síti od Control4 nepocítíte žádné zpomalení nebo zasekávání. Bezchybný bezdrátový přenos zajišťují nejspolehlivější směrovače a přepínače na trhu.