Chytrá domácnost s Control4

Jednou zažijete nepopsatelný komfort a bezpečí s chytrou domácností
a nebudete chtít nic jiného.
  • Ovládání odkudkoliv a kdykoliv
  • Inteligentní senzory, hlasový asistent
  • Od kontroly spotřebičů k osvícení bazénu

Získejte více času pro život. Inteligentní dům myslí a chová se jako vy.

Kdo využije Control4?

Rodinné domy a byty

Užívejte si komfort chytré domácnosti Control4.

Více informací
Bary

Hotely, restaurace a bary

Zvyšte kvalitu služeb se smart systémem Control4.

Více informací

Developerské firmy

Posuňte develeperské projekty na smart úroveň.

Více informací

Architekti a designéři

Navrhujte projekty komlexně se smart technogiemi.

Více informací

Bezpodmínečný komfort

Vytvořte si doma příjemné a zdravé vnitřní klima. Měřte a hlavně regulujte teplo, vlhkost i množství CO2 nebo nepříjemných těkavých látek (TVOC). Automaticky nebo pomocí dotykových panelů (vestavných i přenosných), ale i ze svého mobilu. Díky automatizovaným scénářům a hromadnému ovládání zůstane váš interiér designově čistý.

Zábava a relaxace

Užívejte si obraz v nejvyšší kvalitě 4K HDR a streamujte hudbu do jedné nebo všech místností domu. Ovládejte na dálku vířivku nebo saunu a mezitím si odpočněte u domácího kina s 360° ozvučením Dolby Atmos z reproduktorů Triad. Technologie Control4 nijak nezavazí, snadno schováte například do technické místnosti a v samotný prostor tak zůstane nenarušený.

Osvětlení a stínění

Teplota, barva i jas světla ve vaší chytré domácnosti se může automaticky řídit cirkadiálním cyklem – denní dobou nebo intenzitou světla. Jednotlivé místnosti nebo celý dům můžete ovládat stisknutím tlačítka vypínače, povelem na dotykovém panelu, aplikace v chytrém mobilu, nebo hlasové ovládání. Samostatné nebo hromadné ovládání je samozřejmostí. Stejně tak jako automatizované scénáře.

Control4 si poradí se všemi způsoby ovládání a stmívání světel. Ať už je to DALI i DALI2, pomocí 0-10 v nebo fázové stmívání.

Absolutní bezpečí

Dokonalá souhra všech technologií, které v moderním domě máte. S Control4 ovládáte, řídíte a automatizujete vaše vytápění, stínění, chlazení, rekuperaci, fotovoltaiku ale senzory, kamery nebo z Control4 dotykového panelu, pomocí mobilní aplikace , z vypínačů na zdi (KNX, ale i těch obyčejných) nebo hlasem. S Control4 máte vždy přehled o tom co se u vás doma děje. K dispozici máte i historii událostí.

Hlasové ovládání

Jednoduše řekněte, co chcete udělat a Amazon Alexa (či Google Asistant) vše zařídí. Možnost ovládání hlasem posouvá řízení domu pomocí inteligentního systému na zcela novou úroveň. Control4 přináší profesionální kvalitu a pokročilé funkce.

Domovní videotelefon odkudkoliv

Přes domovní interkom komunikujete se svými blízkými nebo návštěvami u vstupních dveří. Díky špičkové technologii se spojíte s každým v domě nebo na zahradě. Na domovním videotelefonu oceníte kvalitní obraz ve dne v noci a možnost připojit se na kamery nejen z domu, ale třeba z práce nebo zahraničí. Využijte zařízení, co máte zrovna po ruce, třeba z mobilu zavolejte dětem na panel v pokojíčku.

Stabilní připojení

Základem každé moderní a chytré domácnosti je stabilní síť. Sledujte filmy v HD, poslouchejte muziku a připojte libovolný počet zařízení. Díky robustní domácí síti od Control4 nepocítíte žádné zpomalení nebo zasekávání. Bezchybný bezdrátový přenos zajišťují nejspolehlivější směrovače a přepínače na trhu.