Chytrá domácnost s Control4

Jednou zažijete nepopsatelný komfort a bezpečí s chytrou domácností
a nebudete chtít nic jiného.
  • Ovládání odkudkoliv a kdykoliv
  • Inteligentní senzory, hlasový asistent
  • Od kontroly spotřebičů k osvícení bazénu

Získejte více času pro život. Inteligentní dům myslí a chová se jako vy.

Kdo využije Control4?

Rodinné domy a byty

Užívejte si komfort chytré domácnosti Control4.

Více informací
Bary

Hotely, restaurace a bary

Zvyšte kvalitu služeb se smart systémem Control4.

Více informací

Developerské firmy

Posuňte develeperské projekty na smart úroveň.

Více informací

Architekti a designéři

Navrhujte projekty komlexně se smart technogiemi.

Více informací

Bezpodmínečný komfort

Představte si dům, kde všechno řídíte pomocí designových ovládacích panelů ve zdech nebo ze svého mobilu. Celkový vzhled domu nenaruší žádná technika, vše je zabudované přímo ve zdech a stává se tak skutečnou součástí domu.

Zábava a relaxace

Užívejte si obraz v nejvyšší kvalitě 4K HDR a streamujte hudbu do jedné nebo všech místností domu. Ovládejte na dálku vířivku nebo saunu a mezitím si odpočněte u domácího kina s 360° ozvučením Dolby Atmos z reproduktorů Triad. Technologie Control4 nijak nezavazí, snadno schováte například do technické místnosti a v samotný prostor tak zůstane nenarušený.

Osvětlení a stínění

Množství světla v chytré domácnosti přizpůsobíte vaší činnosti, denní době nebo momentální náladě. Jednotlivé místnosti nebo celý dům můžete zhasnout a rozsvítit jako lusknutím prstu jediným dotykem pomocí ovladače, aplikace v mobilu, vypínače nebo přes hlasové ovládání. Můžete měnit intenzitu a barvu světla, použít senzor přítomnosti nebo využít předprogramované scény.

Absolutní bezpečí

Za všech okolností chráněný a zabezpečený dům je prioritou. S Control4 ovládáte senzory, kamery nebo třeba spotřebiče z integrovaného panelu nebo pomocí mobilu. Máte přehled a jistotu, ať už jste doma nebo na cestách.

Hlasové ovládání

Jednoduše řekněte, co chcete udělat a Amazon Alexa (či Google Asistant) vše zařídí. Možnost ovládání hlasem posouvá řízení domu pomocí inteligentního systému na zcela novou úroveň. Control4 přináší profesionální kvalitu a pokročilé funkce.

Domovní videotelefon odkudkoliv

Přes domovní interkom komunikujete se svými blízkými nebo návštěvami u vstupních dveří. Díky špičkové technologii se spojíte s každým v domě nebo na zahradě. Na domovním videotelefonu oceníte kvalitní obraz ve dne v noci a možnost připojit se na kamery nejen z domu, ale třeba z práce nebo zahraničí. Využijte zařízení, co máte zrovna po ruce, třeba z mobilu zavolejte dětem na panel v pokojíčku.

Stabilní připojení

Základem každé moderní a chytré domácnosti je stabilní síť. Sledujte filmy v HD, poslouchejte muziku a připojte libovolný počet zařízení. Díky robustní domácí síti od Control4 nepocítíte žádné zpomalení nebo zasekávání. Bezchybný bezdrátový přenos zajišťují nejspolehlivější směrovače a přepínače na trhu.