Staňte se partnerem

Naskočte s námi do rozjíždějícího se vlaku revoluce v bydlení

Máte chuť měnit svět?

Tvoříme lepší život pomocí snadno ovladatelných a chytrých domácností. A rádi rozšíříme naše řady o ty, kteří by se na tom chtěli podílet. Control4 vyvíjí špičkové produkty a spolu s celosvětovou sítí dealerů mění význam slova bydlení. Úspory energií, zabezpečení, vzdálené ovládání, automatizace, zábava…

Jste v oboru nováčkem? Nemusíte se obávat, že by vám už ujel vlak. Předně, to nejlepší teprve přijde, trh smart home je teprve na začátku. Není lepší čas naskočit než právě nyní. A bude to jízda.

Možnosti vám rádi představíme sami. Stačí, když nám vyplníte krátký dotazník, a my se vám ozveme. Mezitím si můžete prohlédnout brožuru Jak na chytrý dům. Odkaz na ni se vám zobrazí po odeslání formuláře.

Perspektivní trh

Počet nových instalací každoročně roste a tempo růstu se zvyšuje. Podle průzkumů na americkém trhu chce 9 z 10 zákazníků stavebních firem ve svém domě chytré technologie. V průměru zapojují 40 zařízení. Tento trend se blíží i k nám.

Nejsilnější partner

Control4 je lídr na trhu, jeho platforma je na trhu již 13 let a integruje 9 000 produktů jiných výrobců. Globálně má již skoro 4 000 dealerů a přes 200 000 instalací v rezidenčním segmentu. Je na prvním místě v uživatelském hodnocení spokojenosti.

Dlouhodobý zisk

Řešení Control4 je modulární a snadno rozšiřitelné. Každý nový zákazník je tedy potenciálně pravidelným odběratelem nových produktů a funkcí. Neděláme módní zboží na jedno použití. Místo toho přinášíme dlouhodobé hodnoty se zajištěným vývojem a podporou.

Prvotřídní podpora

Control4 nabízí soukromníkům a montážním firmám pravidelná školení, bohatou dokumentaci, nejnovější produkty k vyzkoušení i předvedení klientům, pomoc s návrhy projektů a kalkulací či marketingovou a další podporu.

Začít můžete hned

Na vašem úspěchu nám záleží. Pomůžeme vybudovat váš byznys krok za krokem. Nabízíme know-how do začátku, přívětivé smluvní podmínky a pravidelná školení na světové úrovni. Objednávat můžete online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na (+420) 232 232 252 nebo použijte kontaktní formulář