Control4 pro architekty

Navrhujte domy 21. století

Nový standard bydlení

Chytrá zařízení různých druhů aktuálně zaplavují trh. Jsou zajímavá a poskytují nové možnosti, ale ne vždy skutečně zjednodušují život. Hlavním kamenem úrazu je to, že nijak nespolupracují a každé musíte ovládat zvlášť pomocí speciální aplikace. V takovém případě je výraz smart home spíše zavádějící.

Skutečně inteligentní domácnost ale život usnadňuje. Systém pro chytré domy Control4 propojuje všechna zařízení, stará i nová, tak, aby spolupracovala a šla ovládat na jednom místě. Domácí automatizace poskytuje přehled a odvede spoustu práce. Inteligentní elektroinstalace zvyšuje komfort, bezpečí a možnosti domácí zábavy.

Říkáme tomu nový standard bydlení. Kdo jej zakusil, již nemohl uvěřit, že bez toho mohl žít.

Domov s Control4

  • oslní - video a hudba z centrálního úložiště v každé místnosti, světelné scény navodí ideální atmosféru
  • ušetří práci a zvýší pohodlí - domácí automatizace se postará o rutinní úkoly jako větrání, zavření garáže, zatažení žaluzií
  • mají majitelé pod kontrolou - i sofistikované funkce lze ovládat jednoduše a intuitivně, chytrými tlačítky, jedním ovladačem, dotykovým panelem či mobilní aplikací
  • zajistí klid i na cestách - veškeré funkce lze sledovat a ovládat i přes internet
  • poskytne pocit bezpečí - kamery, alarmy, elektronické zámky a senzory ochrání obyvatele i dům samotný

Žádná omezení v návrhu

Využijte moderní technologie pro neomezené možnosti. Zapuštěné televizory mohou být klidně schované pod zrcadlem a ovládány přímo z vířivky díky voděodolnému ovládání. Případně můžete techniku skrýt pomocí elektrických výtahů. Neviditelné reproduktory nenaruší interiér díky možnosti sladit je zcela se stěnou. Žádné překážející krabice a nevzhledné ovládací prvky. Světelné zdroje můžete umístit libovolně i zcela skrýt. Nemusíte klást žádné limity představivosti a kreativitě.

Poznejte možnosti, nabídněte nové služby

Rádi vás uvítáme na školení Technologie pro inteligentní domy a byty. Dozvíte se o úžasných možnostech, které již dnes využívá pro své klienty řada architektů a projektantů v Česku i na Slovensku. Tím získáte možnost rozšířit portfolio svých služeb, stát se partnerem lídra na trhu v jednom z nejrychleji rostoucích segmentů a měnit svět. V USA již dnes chce 9 z 10 majitelů nových bytů domácí inteligenci a trend se dostává i k nám. Rádi vás nezávazně uvítáme u nás nebo k vám pošleme našeho zástupce prezentací technologií na funkčním modelu.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na (+420) 232 232 252 nebo použijte kontaktní formulář